NAVIGACE: Pro rodiče / Dobrý tábor / Přehled / Příměstský tábor Bobří minivýlety

Nové výchovné programy Mláďátka a Zvířátka, Putování se psem, Tajemství staré truhly a Osmá planeta jsou určeny i pro děti se specifickými vzdělávacími potřebami.

Příměstský tábor Bobří minivýlety

28. 8. – 1. 9. 2017

Praha a okolí (výlety), Hl. m. Praha

Pořadatel: Pionýr, z. s. - 188. pionýrská skupina T. O. Bobříci
Web: http://www.primestak-minivylety.cz/
Od: 28. 8. 2017
Do: 1. 9. 2017
Možná kratší účast
Odjezd: Praha 10, metro Strašnická, Hl. m. Praha
Místo: Praha a okolí (výlety), Hl. m. Praha
Věk: 5 – 12
Kapacita: 20 (15 volných míst)
Typ: Příměstský
Fyzická náročnost: 1
Cena: 1450 Kč

Příměstský tábor Bobří minivýlety se uskuteční v roce 2017 opět poslední týden v srpnu. Půjde již o šesté pokračování příměstského tábora, který si našel své příznivce mezi členy pořádající 188. PS T.O. Bobříci působící celoročně na Praze 10, ale i mezi dětmi mimo oddíl, které jezdí pouze na příměšťák.
Start bývá v 8 hodin ráno u metra Strašnická, návrat 16-16.30 tamtéž. Tábor je takto koncipován jednak proto, že rodiče stihnout v době tábora zvládnout jít aspoň na chvilku do práce a jednak aby si děti před začátkem školního roku zvykly opět na pravidelný režim ranního vstávání.

Bobřích minivýletů je možné se zúčastnit na celých 5 dní nebo jen vybrané dny.

Potřebné vybavení: Svačina, pití, oblečení vhodné na výlety.