NAVIGACE: Pro rodiče / Dobrý tábor / Přehled / Tábor Plichtice 1. běh

Největší akcí pro veřejnost, kterou pořádá Pionýr, je Ledová Praha. První ročník se konal v roce 2000. V posledních letech mívá pravidelně přes 10 000 účastníků.

Tábor Plichtice 1. běh

1. – 15. 7. 2017

Plichtice, Plzeňský kraj

Pořadatel: Pionýr, z. s. - Pionýrská skupina Safír Kdyně
Web: http://safir.pionyr.cz
Od: 1. 7. 2017
Do: 15. 7. 2017
Odjezd: Zavlekov, Plzeňský kraj
Místo: Plichtice, Plzeňský kraj
Věk: 6 – 15
Kapacita: 90 (40 volných míst)
Ubytování:
  • Stany s podsadou
Typ: Klasický
Zaměření:
  • Tábornictví
Fyzická náročnost: 1
Cena: 2400 Kč

První táborový běh v Plichticích má tradici více než 25 let. Využívá prvních čtrnáct dní v červenci skupinovou táborovou základnu u rybníka Hnačov 25 km východně od Klatov.

Každý ročník se nese v duchu celotáborové hry, program sestavený z tematicky laděných her a nezbytné pedagogické části je obvykle doplněn o návštěvu a představení různých šermířských nebo divadelních sdružení, také ale třeba ukázky hasičského zásahu nebo práce psovodů.

V nedalekém rybníku Hnačově je možné nejen koupání na vlastní upravené pláži, ale také svezení na táborových pramicích. Spoustu fotek z minulých let najdete na webových stránkách tábora.

Potřebné vybavení: spacák
Schůze s rodiči: ne