Akce pro veřejnost Akce pro veřejnost Oddíly a kluby Oddíly a kluby OPRAVDU DOBRÝ ODDÍL OPRAVDU DOBRÝ ODDÍL
NAVIGACE: Pro rodiče / Otevřené akce / Okresní přebor v karate v Hrádku
Pionýr pracuje s dětmi a mladými lidmi. Proto jsou rodiče naším přirozeným partnerem. Na děti společně působíme, vzájemně si předáváme informace. Do řady našich aktivit se rodiče zapojují i přímo.

V roce 1990 byla obnovena činnost Pionýra jako samostatného sdružení bez vazeb na politické či náboženské ideologie.

Okresní přebor v karate v Hrádku

čtvrtek 18. 1. 2018, 10.00 – 15.00

tělocvična ZŠ Hrádek, Plzeňský kraj

Sraz organizátorů v 8.30 hod. v tělocvičně ZŠ. Zahájení v 10.00 hod. Rozdělení družstev podle věkových kategorií. První kolo v ata, druhé kolo v kumité.
Stravné z vlastních zásob. Pití zajištěno. Odměny pro všechny účastníky. Pohár pro absolutního vítěze od starosty Hrádku. Hlavní organizátor: Milan Sokup, tel. 604 551 200, který vám rád podá informace.

Typ akce: Sportovní odpoledne
Pořadatel: Pionýr, z. s. - Pionýrská skupina Hrádek
Web: http://hradekurokycan.pionyr.cz
Doporučený věk: 6 – 16 let
Předpokládaný počet účastníků: 40
Cena: 50 Kč
Potřebné vybavení: Sportovní oděv a přezůvky.