Akce pro veřejnost Akce pro veřejnost Oddíly a kluby Oddíly a kluby OPRAVDU DOBRÝ ODDÍL OPRAVDU DOBRÝ ODDÍL
NAVIGACE: Pro rodiče / Otevřené akce / Lampičková slavnost
Pionýr pracuje s dětmi a mladými lidmi. Proto jsou rodiče naším přirozeným partnerem. Na děti společně působíme, vzájemně si předáváme informace. Do řady našich aktivit se rodiče zapojují i přímo.

Pokud ve vašem okolí není pionýrský oddíl, můžete ho založit i sami. Ozvěte se nám a my vám rádi poradíme - volejte 234 621 299 nebo pište na adresu pionyr@pionyr.cz.

Lampičková slavnost

čtvrtek 23. 11. 2017, 16.00 – 19.00

Hrádek u Rokycan, Plzeňský kraj

Hrádek - Rokycany a zpět.
Sraz oddílů mladších dětí a Klubíčko s maminkami a batolaty v 16.00 na vlakové zastávce v Nové Huti. S sebou lampiony nebo jiná světýlka. Peníze na jízdenku, pití a svačinku. Výlet vlakem je motivován obdobím svaté Kateřiny, kdy končí veselí a chystá se čas adventní. Městem půjde lampionový průvod společně s dětmi z MŠ Harmonie. Na náměstí děti vystoupí s krátkým pásmem písniček. Poté bude odchod na nádraží a cesta zpět domů vlakem. Dozor budou mít pionýrští vedoucí.

Typ akce: Jiný
Pořadatel: Pionýr, z. s. - Pionýrská skupina Hrádek
Web: http://hradekurokycan.pionyr.cz
Doporučený věk: 2 – 15 let