Akce pro veřejnost Akce pro veřejnost Oddíly a kluby Oddíly a kluby OPRAVDU DOBRÝ ODDÍL OPRAVDU DOBRÝ ODDÍL
NAVIGACE: Pro rodiče / Otevřené akce / Podzimky v pohybu
Pionýr pracuje s dětmi a mladými lidmi. Proto jsou rodiče naším přirozeným partnerem. Na děti společně působíme, vzájemně si předáváme informace. Do řady našich aktivit se rodiče zapojují i přímo.

Pokud ve vašem okolí není pionýrský oddíl, můžete ho založit i sami. Ozvěte se nám a my vám rádi poradíme - volejte 234 621 299 nebo pište na adresu pionyr@pionyr.cz.

Podzimky v pohybu

středa 25. 10. 2017, 16.30 – sobota 28. 10. 2017, 13.30

Tesák, Zlínský kraj

Na co se můžeš těšit: pěší túra na Hostýn, návštěva aquaparku, případně i aragonitových jeskyní v Hranicích, výtvarné činnosti, tábornické dovednosti v přírodě, podle počasí i sportovní hry.

Ubytování: hotelového typu se sociálním zařízením u pokoje.

Co si sbalit: oblečení a obuv na pobyt venku, pláštěnku, přezůvky, pyžamo, hygienické potřeby na čtyři dny, malý batůžek na výlet, plavky (neplavci rukávky nebo kolo). Dle počasí čepici, rukavice, teplé oblečení. Věci bude mít dítě sbaleno v malém skladném zavazadle, které samo unese.

Stravování: zajištěno od středy (večeře) do soboty (oběd) včetně pitného režimu.

Akce se koná za finanční podpory MŠMT ČR a Města Chropyně.

Typ akce: Jiný
Pořadatel: Pionýr, z. s. - Pionýrská skupina Obránců míru Chropyně