NAVIGACE: Pro rodiče / Otevřené akce / Cesta na Xapatan
Pionýr pracuje s dětmi a mladými lidmi. Proto jsou rodiče naším přirozeným partnerem. Na děti společně působíme, vzájemně si předáváme informace. Do řady našich aktivit se rodiče zapojují i přímo.

V roce 1990 byla obnovena činnost Pionýra jako samostatného sdružení bez vazeb na politické či náboženské ideologie.

Cesta na Xapatan

Akce obsazena

pátek 15. 9. 2017, 17.00 – neděle 17. 9. 2017, 10.00

Újezd u Domažlic, Plzeňský kraj

Víkendovka naplněná soutěžemi a hrami.
Na "Cestě na Xapatan" (hlavní část programu) soutěží pětičlenné hlídky po naučné stezce v okolí Zelenovských rybníků. Čeká je 15 stanovišť, na nichž musí osvědčit obratnost, vědomosti i zdatnost při plnění nejrůznějších úloh.
Cílem není zvítězit, ale zúčastnit se, pobavit a získat kamarády, ba i nějaká odměna bude připravena (slaďoučká)!

Typ akce: Jiný
Pořadatel: Pionýr, z. s. - Pionýrská skupina Čtyřlístek
Doporučený věk: 7 – 15 let
Předpokládaný počet účastníků: 60