Akce pro veřejnost Akce pro veřejnost Oddíly a kluby Oddíly a kluby OPRAVDU DOBRÝ ODDÍL OPRAVDU DOBRÝ ODDÍL
NAVIGACE: Pro rodiče / Otevřené akce / Prázdninové toulky se Svibickou šestkou
Pionýr pracuje s dětmi a mladými lidmi. Proto jsou rodiče naším přirozeným partnerem. Na děti společně působíme, vzájemně si předáváme informace. Do řady našich aktivit se rodiče zapojují i přímo.

Pokud ve vašem okolí není pionýrský oddíl, můžete ho založit i sami. Ozvěte se nám a my vám rádi poradíme - volejte 234 621 299 nebo pište na adresu pionyr@pionyr.cz.

Prázdninové toulky se Svibickou šestkou

sobota 22. 7. 2017, 08.00 – sobota 19. 8. 2017, 18.00

Darkovičky u Hlučína,Třinec,..., Moravskoslezský kraj

Prázdninové toulky.
Darkovičky u Hlučína - bunkry, pěchotní sruby, opevnění.
Hradec nad Moravicí - jeden z nejkrásnějších zámků českých královen.
Mezi velkými výpravami budou tři menší - Třinec, Albrechtice a Karviná - místa se zajímavými lidmi, místy k relaxaci, se zajímavou výstavou v Muzeu Třineckých železáren, u koní na albrechtickém ranči, na stanici ml. přírodovědců v Karviné.

Předběžně se lze přihlásit na mobil číslo - 702 967 915. Počet dětí na výpravu je 25, nad tento počet děti na výpravu nebudeme přijímat.

Typ akce: Jiný
Pořadatel: Pionýr, z. s. - 6. Pionýrská skupina Svibická šestka
Web: http://www.svibicka-sestka.estranky.cz
Doporučený věk: 7 – 15 let