NAVIGACE: Pro rodiče / Otevřené akce / Pohádkový les k MDD
Pionýr pracuje s dětmi a mladými lidmi. Proto jsou rodiče naším přirozeným partnerem. Na děti společně působíme, vzájemně si předáváme informace. Do řady našich aktivit se rodiče zapojují i přímo.

Pionýr je jedním ze zakládajících členů České rady dětí a mládeže, která je dnes uznávanou reprezentací dětí a mládeže.

Pohádkový les k MDD

pátek 2. 6. 2017, 16.00 – 19.00

les u pionýrských chatek za Hrádkem, Plzeňský kraj

Sraz účastníků v 15.45 hod. před domem kultury a společný návrat po 19.00 hod. Sportovní oblečení a obuv na závod dvojic a pobyt v přírodě. Úkoly od pohádkových postav. Posezení u táboráku. Pohoštění zajištěno.
Rukodělné dílničky, jízda na poníkovi, míčové hry po doběhnutí závodu. Odměny pro všechny účastníky.
S předškolními dětmi musí být doprovod rodičů.

Typ akce: Pohádkový les
Pořadatel: Pionýr, z. s. - Pionýrská skupina Hrádek