NAVIGACE: Pro rodiče / Otevřené akce / Jaro na Skavsku
Pionýr pracuje s dětmi a mladými lidmi. Proto jsou rodiče naším přirozeným partnerem. Na děti společně působíme, vzájemně si předáváme informace. Do řady našich aktivit se rodiče zapojují i přímo.

Naše výroční zprávy za roky 2011 a 2012 se dostaly mezi 50 nejúspěšnějších v žebříčku CZECH TOP 100.

Jaro na Skavsku

pátek 28. 4. 2017, 16.00 – neděle 30. 4. 2017, 16.00

Skavsko, Zlínský kraj

Doprava: odjezd je v pátek autobusem 16.00, sraz u 1. nástupiště v 15.45!!
Návrat v neděli, příjezd do Kroměříže je ve 13.11 hod na autobusové nádraží.

Stravování: s sebou 5 brambor, půlku chleba a 1 špekáček. Strava je zajištěna od páteční večeře do nedělního oběda (balíček na cestu).

Vybavení: oblečení na pobyt venku, přezůvky, hygienické potřeby, oblečení na spaní, vlastní spacák. Osobní věci sbalte do menšího zavazadla, nejlépe batohu nebo malé cestovní tašky, ne do kufrů!! Z Morkovic na Skavsko jdou děti pěšky (3 km).

Program: deskové hry, soutěže na louce a v lese, noční hry, hry v klubovně, sportovní aktivity – Kin ball, vybíjená, ringo, hry s padákem, kroket, lanové aktivity, střelba z luku, rozdělávání ohně, opékání špekáčků,...

Přihlášky: písemně na adresu Pionýr, Riegrovo nám. 149, Kroměříž,
e-mail: pionyrkm@seznam.cz, tel: 777248714