NAVIGACE: Pro rodiče / Otevřené akce / Hřiště není/jako silnice
Pionýr pracuje s dětmi a mladými lidmi. Proto jsou rodiče naším přirozeným partnerem. Na děti společně působíme, vzájemně si předáváme informace. Do řady našich aktivit se rodiče zapojují i přímo.

Ideály Pionýra, jež jsou základní osnovou naší výchovné práce, vycházejí z tradičních evropských hodnot a pravidel chování. Jejich cílem je vychovat slušné a aktivní občany, lidi vnímavé a ohleduplné k bezprostřednímu i širšímu okolí.

Hřiště není/jako silnice

středa 3. 5. 2017, 14.00 – 17.00

Praha 7, Jateční (hřiště Sedmikráska), Hl. m. Praha

Jezdíte ve městě na kole? Přijďte si spolu s dětmi zasoutěžit a připomenout si pravidla, která jsou nezbytná k bezpečnému pohybu na silnici. Na každého účastníka čeká drobná pozornost, nejúspěšnější řešitelé si pak mohou vyzvednout odměny následující den. Těšíme se na vás!

Díky podpoře MHMP a MŠMT se akce můžete účastnit zdarma.

Typ akce: Jiný
Pořadatel: Pionýr, z. s. - Pionýrská skupina Omega