NAVIGACE: Pro rodiče / Otevřené akce / Čarodějné odpoledne se stavěním májky
Pionýr pracuje s dětmi a mladými lidmi. Proto jsou rodiče naším přirozeným partnerem. Na děti společně působíme, vzájemně si předáváme informace. Do řady našich aktivit se rodiče zapojují i přímo.

Opravdu dobrý tábor pomáhá dětem a rodičům s výběrem táborů už od roku 2005. Cenné rady nabízí i toto návodné video.

Čarodějné odpoledne se stavěním májky

neděle 30. 4. 2017, 15.00 – 18.00

Hrádek u Rokycan, Plzeňský kraj

Odpoledne začne se stavěním obecní májky. Spolupráce mládeže, dětí, hasičů a tatínků.
Následuje slet čarodějnic a soutěž o Kanimůru 2017. Budou soutěže v maskách. Jako doprovodný program bude malování na chodník, omalovánka a skládačky. Ukázky práce s asistenčními psy. Posezení u ohně s občerstvením od starosty a místostarostky.
Sejdeme se na prostranství před hasičskou zbrojnicí.

Typ akce: Jiný
Pořadatel: Pionýr, z. s. - Pionýrská skupina Hrádek