NAVIGACE: Pro rodiče / Otevřené akce / Příměstský tábor Bobří minivýlety
Pionýr pracuje s dětmi a mladými lidmi. Proto jsou rodiče naším přirozeným partnerem. Na děti společně působíme, vzájemně si předáváme informace. Do řady našich aktivit se rodiče zapojují i přímo.

Největší akcí pro veřejnost, kterou pořádá Pionýr, je Ledová Praha. První ročník se konal v roce 2000. V posledních letech mívá pravidelně přes 10 000 účastníků.

Příměstský tábor Bobří minivýlety

pondělí 28. 8. 2017, 08.00 – pátek 1. 9. 2017, 16.30

Praha a okolí, Hl. m. Praha

Příměstský tábor Bobří minivýlety se uskuteční v roce 2017 opět poslední týden v srpnu, tentokrát to vychází na termín 28. 8. – 1. 9. 2017 (do školy se jde až v pondělí 4. 9.). Půjde již o šesté pokračování příměstského tábora, který si našel své příznivce mezi členy pořádající 188. PS T.O.Bobříci působící celoročně na Praze 10, ale i mezi dětmi mimo oddíl, které jezdí pouze na příměšťák.

Typ akce: Jiný
Pořadatel: Pionýr, z. s. - 188. pionýrská skupina T. O. Bobříci
Web: http://www.primestak-minivylety.cz/
Doporučený věk: 5 – 12 let
Předpokládaný počet účastníků: 20
Cena: 1450 Kč
Potřebné vybavení: Svačina, pití, oblečení vhodné na výlety.