Akce pro veřejnost Akce pro veřejnost Oddíly a kluby Oddíly a kluby OPRAVDU DOBRÝ ODDÍL OPRAVDU DOBRÝ ODDÍL
NAVIGACE: Pro rodiče / Otevřené akce / Vodácký víkend
Pionýr pracuje s dětmi a mladými lidmi. Proto jsou rodiče naším přirozeným partnerem. Na děti společně působíme, vzájemně si předáváme informace. Do řady našich aktivit se rodiče zapojují i přímo.

Ideály Pionýra, jež jsou základní osnovou naší výchovné práce, vycházejí z tradičních evropských hodnot a pravidel chování. Jejich cílem je vychovat slušné a aktivní občany, lidi vnímavé a ohleduplné k bezprostřednímu i širšímu okolí.

Vodácký víkend

pátek 23. 6. 2017 – neděle 25. 6. 2017

Otava, Plzeňský kraj

Vodácký víkend na konci školního roku je odměna pro všechny instruktory a vedoucí.
Sjíždíme řeku Otavu ze Sušice do Horažďovic s přestávkami u jezů, kde jezy sjíždíme opakovaně několikrát.

Typ akce: Jiný
Pořadatel: Pionýr, z. s. - Pionýrská skupina Jitřenka Kdyně
Web: http://www.psjitrenka.cz
Doporučený věk: 15 – 60 let