NAVIGACE: Pro rodiče / Otevřené akce / Paintballová liga
Pionýr pracuje s dětmi a mladými lidmi. Proto jsou rodiče naším přirozeným partnerem. Na děti společně působíme, vzájemně si předáváme informace. Do řady našich aktivit se rodiče zapojují i přímo.

Největší akcí pro veřejnost, kterou pořádá Pionýr, je Ledová Praha. První ročník se konal v roce 2000. V posledních letech mívá pravidelně přes 10 000 účastníků.

Paintballová liga

sobota 27. 5. 2017

Klubovna Pionýrské skupiny Čáslav, Středočeský kraj

Postav 5členný tým a přihlas jej do Paintballové ligy – turnaje, který ukáže tvoji schopnost taktizovat a spolupracovat v týmu. Proběhne už 27. května v areálu Pionýrské skupiny Čáslav.

Ať už jsi někdy paintball hrál nebo ne, přihlaš se a vyzkoušej si tuto netradiční sportovní aktivitu a třeba v sobě najdeš skrytý talent. Vše potřebné pro hru (zbraň, ochranné oblečení, helmu a rukavice) ti půjčíme. Tak neotálej, počet účastníků je omezen.

Účast na akci je kompletně zdarma a je pořádána za podpory Ministerstva obrany.

Proti sobě nastoupí 2 týmy po 5 členech z jedné z následujících věkových kategorií:

8–11 let
12–14 let
15–18 let
18+ (pozor, kategorie bude otevřena pouze v případě, že nebude naplněna kapacita v předchozích kategorií, přihlášené budeme dodatečně kontaktovat)
Vždy rozhoduje věk nejstaršího člena týmu. Turnaj se bude hrát vyřazovací formou, tedy do dalšího kola postoupí vítězné družstvo z kola předešlého. Jednotlivé hry nebudou časově omezeny – hráči budou omezeni pouze počtem kuliček.

Při hře dbáme na bezpečnost hráčů. Pro hru používáme kvalitní ochranné pomůcky jako jsou helmy, rukavice a kombinézy s krčním chráničem. I tak je ale možné, že při zásahu kuličkou může dojít ke vzniku modřin.

Účastníci při prezenci předloží písemný souhlas rodičů s účastí na turnaji a prohlášením, že účastník netrpí žádným zdravotním omezením, které by mu znemožňovalo hrát. Bez doložení nebude umožněno se účastníkovi zúčastnit turnaje.

Typ akce: Jiný
Pořadatel: Pionýr, z. s. - Pionýrská skupina Čáslav