NAVIGACE: Pro rodiče / Otevřené akce / Malování na asfalt
Pionýr pracuje s dětmi a mladými lidmi. Proto jsou rodiče naším přirozeným partnerem. Na děti společně působíme, vzájemně si předáváme informace. Do řady našich aktivit se rodiče zapojují i přímo.

Největší akcí pro veřejnost, kterou pořádá Pionýr, je Ledová Praha. První ročník se konal v roce 2000. V posledních letech mívá pravidelně přes 10 000 účastníků.

Malování na asfalt

sobota 7. 10. 2017, 14.00 – 16.00

Kdyně, Na Koželužně, Plzeňský kraj

Obvykle začátkem října se v sobotu mezi bytovkami Na Koželužně objeví spousta dětí s křídami a s cílem nakreslit co nejhezčí obrázek. Děti dostanou za úkol nakreslit tři obrázky, každý rok na jiné téma, a potvrdit svojí účast přikreslením jednoho bříška stonožce, která má po skončení akce i přes 60 článků.

Všichni účastníci si odnesou věcné ceny a na chodníčcích mezi bytovkami zanechají nádherné obrázky.

Typ akce: Jiný
Pořadatel: Pionýr, z. s. - Pionýrská skupina Safír Kdyně