NAVIGACE: Pro rodiče / Otevřené akce / Odpoledne plné her
Pionýr pracuje s dětmi a mladými lidmi. Proto jsou rodiče naším přirozeným partnerem. Na děti společně působíme, vzájemně si předáváme informace. Do řady našich aktivit se rodiče zapojují i přímo.

Pokud vás zajímá cokoli o Pionýru, můžete nám zavolat na číslo: 234 621 299 nebo napsat na e-mail: pionyr@pionyr.cz.

Odpoledne plné her

sobota 9. 9. 2017, 14.00 – 16.00

Na Koželužně, Kdyně, Plzeňský kraj

Obvykle první záříjovou sobotu se prostor mezi bytovkami Na Koželužně promění ve velkou soutěžní hernu pro děti. Každý, kdo uspěje v minigolfu, hodu kroužkem na tyč, rybaření, frisbee, kroketu nebo prostě v kterékoli ze spousty drobných soutěží, získá body, které může v obchůdku směnit za věcné ceny. Čím více bodů, tím hodnotnější dárek dostanete.

Typ akce: Otevřená klubovna
Pořadatel: Pionýr, z. s. - Pionýrská skupina Safír Kdyně