NAVIGACE: Pro rodiče / Otevřené akce / Pohádkový les
Pionýr pracuje s dětmi a mladými lidmi. Proto jsou rodiče naším přirozeným partnerem. Na děti společně působíme, vzájemně si předáváme informace. Do řady našich aktivit se rodiče zapojují i přímo.

V Pionýru jsou často celé rodiny - od dětí až po prarodiče.

Pohádkový les

sobota 3. 6. 2017, 14.00 – 17.00

Kdyně, cestou na hrad Rýzmberk, Plzeňský kraj

Les pod Škarmanem a hradem Rýzmberkem se na jedno červnové odpoledne promění v kouzelné místo, kde můžete potkat známé i neznámé pohádkové bytosti. Na hradě Rýzmberku na každého statečného poutníka čeká poklad, ale na cestě za ním musí splnit nejeden úkol, které mu strašidla a tatrmani dají.

Pohádkový les je každoročně naše nejvíce navštěvovaná akce pro děti a má za sebou již mnoho ročníků. Akce se koná prakticky za každého počasí, a tak jsme již zažili ročníky, kdy bylo nesnesitelné vedro a naopak kdy nebylo daleko do sněhové vánice, ačkoli se Pohádkový les koná na začátku června.

Typ akce: Pohádkový les
Pořadatel: Pionýr, z. s. - Pionýrská skupina Safír Kdyně
Web: http://safir.pionyr.cz
Doporučený věk: – 99 let