NAVIGACE: Pro rodiče / Otevřené akce / Slet čarodějnic
Pionýr pracuje s dětmi a mladými lidmi. Proto jsou rodiče naším přirozeným partnerem. Na děti společně působíme, vzájemně si předáváme informace. Do řady našich aktivit se rodiče zapojují i přímo.

Zaměření pionýrských oddílů je rozmanité, najdou se například indiánské, rybářské, myslivecké, modelářské a další.

Slet čarodějnic

sobota 29. 4. 2017, 14.00 – 16.00

Náměstí Kdyně, Plzeňský kraj

Tradici pálení čarodějnic bereme trochu jinak – na kdyňském náměstí se rok co rok na přelomu dubna a května slétají hejna čarodějnic a černokněžníků. Je to takový venkovní maškarní bál, kde se za ježibaby vydávají nejen organizátoři ze Safíru, ale i dětští návštěvníci.

V horní polovině náměstí se děti potýkají s běžnými čarodějnickými úkoly jako vaření kouzelného nápoje, let na koštěti mezi překážkami, malování perníčků, poznávání jedovatých rostlin a podobně. Za zvládnuté úkoly pak dostanou malou odměnu.

Typ akce: Sportovní odpoledne
Pořadatel: Pionýr, z. s. - Pionýrská skupina Safír Kdyně