NAVIGACE: Pro rodiče / Otevřené akce / VOČKaři - Zámek Kynžvart
Pionýr pracuje s dětmi a mladými lidmi. Proto jsou rodiče naším přirozeným partnerem. Na děti společně působíme, vzájemně si předáváme informace. Do řady našich aktivit se rodiče zapojují i přímo.

Ideály Pionýra, jež jsou základní osnovou naší výchovné práce, vycházejí z tradičních evropských hodnot a pravidel chování. Jejich cílem je vychovat slušné a aktivní občany, lidi vnímavé a ohleduplné k bezprostřednímu i širšímu okolí.

VOČKaři - Zámek Kynžvart

sobota 13. 5. 2017, 08.50 – neděle 14. 5. 2017, 15.00

Pionýrská táborová základna Bystřina, Karlovarský kraj

Vlakem se dopravíme do Kynžvartu, navštívíme zámek a potom se pěšky vydáme směr Bystřina, kde přespíme. Zvažte dobře fyzickou zdatnost dětí, trasa 15 km. Přihlášky do 7. 5. 2017 na jduringerova@seznam.cz.

Typ akce: „Pionýrská pouť“
Pořadatel: Pionýr, z. s. - Pionýrská skupina Březová
Doporučený věk: 10 – 26 let
Předpokládaný počet účastníků: 20