NAVIGACE: Kdo jsme / 25 let Pionýra / Seminář k vymezení Pionýra

Naše výroční zprávy za roky 2011 a 2012 se dostaly mezi 50 nejúspěšnějších v žebříčku CZECH TOP 100.

Seminář k vymezení Pionýra

Příprava semináře probíhala od června 1990, když už bylo zřejmé, že všeobecná rozprava jdoucí z minulosti do budoucnosti a prolínající celou federální organizací Pionýr nemá jasný směr.

Byl zaměřen na základní problémy a otázky dalšího života dětské organizace v České republice – na „objasnění činnosti organizace Pionýr v následujícím období v souvislosti s dalšími aspekty vývoje dětského a mládežnického hnutí. Vymezení místa organizace Pionýr v politickém spektru a struktuře dětských a mládežnických organizací.“