Akce pro veřejnost Akce pro veřejnost Oddíly a kluby Oddíly a kluby OPRAVDU DOBRÝ ODDÍL OPRAVDU DOBRÝ ODDÍL
NAVIGACE: Kdo jsme / 25 let Pionýra / Seminář k vymezení Pionýra

Vedoucí oddílu své dobrovolné práci v průměru věnuje čas odpovídající polovičnímu pracovnímu úvazku. A za to si zaslouží velký dík.

Seminář k vymezení Pionýra

Příprava semináře probíhala od června 1990, když už bylo zřejmé, že všeobecná rozprava jdoucí z minulosti do budoucnosti a prolínající celou federální organizací Pionýr nemá jasný směr.

Byl zaměřen na základní problémy a otázky dalšího života dětské organizace v České republice – na „objasnění činnosti organizace Pionýr v následujícím období v souvislosti s dalšími aspekty vývoje dětského a mládežnického hnutí. Vymezení místa organizace Pionýr v politickém spektru a struktuře dětských a mládežnických organizací.“