NAVIGACE: Kdo jsme / 25 let Pionýra / Patroni / Kavina

Převážné většiny soutěží, které Pionýr pořádá, se můžete zúčastnit, i když nepatříte mezi jeho členy.

Pavel Kavina

ředitel odboru na ministerstvu průmyslua obchodu, zástupce ČRv mezinárodních organizacích International Seabed Authority a Interoceanmetal

vedoucí PS

Díky Pionýru jsem poznal skvělou partu mladých úžasně kreativních vedoucích. Z dětského obdivu se později stala touha se jim alespoň trošku podobat, a tak jsme společně se sestrou založili vlastní oddíl, ze kterého se postupně vyvinula báječná partička, se kterou jsem prožil jedno z nejkrásnějších období svého života. Přeji Pionýru hodně obětavých invenčních vedoucích a instruktorů a ještě víc rozzářených dětských očí u táboráků.