NAVIGACE: Kdo jsme / Spolupráce / Zahraničí

Pokud vás zajímá cokoli o Pionýru, můžete nám zavolat na číslo: 234 621 299 nebo napsat na e-mail: pionyr@pionyr.cz.

Zahraničí

Pionýr má bohaté zkušenosti s mezinárodními aktivitami.

IFM-SEI

Pionýr je plnoprávným členem této střešní organizace pro dětské a mládežnické spolky z celého světa již od roku 2003.

Dětská organizace Fénix

Pionýr udržuje spolupráci v sousedním Slovensku s organizací Fénix, která působí od roku 1991 a je nám svou činností blízká.

Kamarádi po celém světě

Pionýr si vytváří přátele po celém světě, čímž učí děti přijímat odlišnost, a to se samozřejmostí a pohodou, čímž naplňuje Ideál Pionýra Přátelství. Mnohé pionýrské skupiny udržují stálé kontakty se svými spřátelenými organizacemi např. z Finska nebo Velké Británie.

Více o zahraniční spolupráci zde.