Dobrodružství na míru
Akce pro veřejnost Akce pro veřejnost Oddíly a kluby Oddíly a kluby OPRAVDU DOBRÝ ODDÍL OPRAVDU DOBRÝ ODDÍL
NAVIGACE: Kdo jsme / Lidé / Současní představitelé

Víte, že?

Největší akcí pro veřejnost, kterou pořádá Pionýr, je Ledová Praha. První ročník se konal v roce 2000. V posledních letech mívá pravidelně přes 10 000 účastníků.

Současní představitelé

Mgr. Martin Bělohlávek Mgr. Martin Bělohlávek
předseda Pionýra

martin@pionyr.cz
PS Záře, PS Čtyřlístek


Mgr. Darina Zdráhalová Mgr. Darina Zdráhalová
1. místopředseda Pionýra

zdrahalova.darina@seznam.cz
2. PS J. Fučíka Kroměříž


Ing. Kateřina Brejchová Ing. Kateřina Brejchová
místopředseda Pionýra, ekonom Pionýra

kaca@pionyr.cz
63. PS Sosna Praha 8


Mgr. Ludmila Kočí Mgr. Ludmila Kočí
člen Výkonného výboru České rady Pionýra - Garant Ústředního pionýrského vzdělávacího centra

ludmila.koci@seznam.cz
Olomoucko-zlínská KOP


Zuzana Krausová Zuzana Krausová
člen Výkonného výboru České rady Pionýra - nemovitosti Pionýra

zuzana@pionyr.cz
PS Kamýk nad Vltavou


Ing. Vendula Nejedlá, Ph. D. Ing. Vendula Nejedlá, Ph. D.
člen Výkonného výboru České rady Pionýra - infosystém (RISP), vnější vztahy (ČRDM)

vendy@pionyr.cz
63. PS Sosna Praha 8


Bc. Jaroslav Novák Bc. Jaroslav Novák
člen Výkonného výboru České rady Pionýra - akce a soutěže: sportovní aktivity

jarda@pionyr.cz
PS Jevišovice


Martin Palička Martin Palička
člen Výkonného výboru České rady Pionýra - akce a soutěže: RESET, Pionýrský geocaching

palicka.mar@gmail.com
PS J. A. Komenského


Dušan Pěchota Dušan Pěchota
člen Výkonného výboru České rady Pionýra - vzdělávání, průvodcování

dusanpechota@gmail.com
PS Jindřichův Hradec


Mgr. Kateřina Součková Mgr. Kateřina Součková
člen Výkonného výboru České rady Pionýra - akce a soutěže: štáb "soutěží" (Stezka...)

souckova.katerina@email.cz
PS Údolí Slunce Hamry


Ing. Jan Šašek Ing. Jan Šašek
člen Výkonného výboru České rady Pionýra - řízení kvality

histor@seznam.cz
PS Tuláci



Marcela Hrdličková Marcela Hrdličková
předseda Kontrolní komise Pionýra

marcela.hrdlickova@seznam.cz
PS Obránců míru Chropyně


Karel Weil Karel Weil
místopředseda Kontrolní komise Pionýra

weka@seznam.cz
Pionýrská skupina Omega


Daniela Janáčková Daniela Janáčková
člen Kontrolní komise Pionýra

janacdan@seznam.cz
Pionýrská skupina Za Vodou


Ing. Miroslav Maršálek Ing. Miroslav Maršálek
člen Kontrolní komise Pionýra

km51@seznam.cz
Pionýrská skupina Jiřího Wolkera


Bc. Milan Rak Bc. Milan Rak
člen Kontrolní komise Pionýra

smi.an@seznam.cz
Pionýrská skupina Nepomuk



Bc. Petr Sádovský Bc. Petr Sádovský
předseda Rozhodčí komise Pionýra

petr.sadovsky@volny.cz
Pionýrská skupina Franka Elstnera


JUDr. Martin Dobčák JUDr. Martin Dobčák
místopředseda Rozhodčí komise Pionýra

mdobcak@seznam.cz
85. PS Letka Brno


Mgr. Jakub Kořínek Mgr. Jakub Kořínek
člen Rozhodčí komise Pionýra

jakub@pionyr.cz
-


Ing. Lee Louda Ing. Lee Louda
člen Rozhodčí komise Pionýra

leel@email.cz
147. pionýrská skupina Galaxie


Mgr. Jan Škampa Mgr. Jan Škampa
člen Rozhodčí komise Pionýra

mantak@hotmail.com
pionýrská skupina 14. TSP Zeměpisná společnost "Po cestách vlasti"