NAVIGACE: Pro média
Informace o zemětřeseních, přešlapech „celebrit“, haváriích, teroristických útocích, … není třeba hledat. Někdy je spíš těžké před nimi utéct. Hledáte i pozitivní témata? Jste tu správně!

Převážné většiny soutěží, které Pionýr pořádá, se můžete zúčastnit, i když nepatříte mezi jeho členy.

Základní informace pro média

Příznačným rysem Pionýra je otevřenost – nabízíme Dobrodružství na míru malým, velkým, tlustým, tenkým… Transparentní jsme proto i vůči médiím.

Pionýr jako činorodý organismus koná velké množství akcí na stovkách míst po celé naší vlasti. Nejde jen o akce výjimečné a velké, ale běžné (v našem slova smyslu: schůzky oddílů a podobné). O nich se lze nejvíce dozvědět například v novinkách na našem webu. Živá a důležitá témata přinášíme v tiskových zprávách. Chcete-li mít důležité informace jako první, zanechte nám spojení na vás.

Kontakt pro vaše dotazy:
Jakub Kořínek