NAVIGACE: Pro média
Informace o zemětřeseních, přešlapech „celebrit“, haváriích, teroristických útocích, … není třeba hledat. Někdy je spíš těžké před nimi utéct. Hledáte i pozitivní témata? Jste tu správně!

Ideály Pionýra, jež jsou základní osnovou naší výchovné práce, vycházejí z tradičních evropských hodnot a pravidel chování. Jejich cílem je vychovat slušné a aktivní občany, lidi vnímavé a ohleduplné k bezprostřednímu i širšímu okolí.

Základní informace pro média

Příznačným rysem Pionýra je otevřenost – nabízíme Dobrodružství na míru malým, velkým, tlustým, tenkým… Transparentní jsme proto i vůči médiím.

Pionýr jako činorodý organismus koná velké množství akcí na stovkách míst po celé naší vlasti. Nejde jen o akce výjimečné a velké, ale běžné (v našem slova smyslu: schůzky oddílů a podobné). O nich se lze nejvíce dozvědět například v novinkách na našem webu. Živá a důležitá témata přinášíme v tiskových zprávách. Chcete-li mít důležité informace jako první, zanechte nám spojení na vás.

Kontakt pro vaše dotazy:
Jakub Kořínek