NAVIGACE: Inspiruj se / Etapové hry / Rok na vsi

Osvědčilo se nám

Chcete rozlišit děti při týmovce jako třeba fotbal či bojovka – rozlišovací vesty jsou ideální – jsou vidět i v lese.

Další...

Rok na vsi

Počet dnů / etap Roční období
14 léto

AutorŠtěpánka Ševčíková, David Svoboda, PS Beroun 1
Vytvořeno3. 11. 2014, 10.10
Upraveno3. 11. 2014, 10.13
Věková kategorie 7 let – 15 let
(1. třída – 9. třída)
Zatím nehodnoceno.
Pro hodnocení se přihlaste.
Rok na vsi

Motiv

Pán času vlastní klíč, kterým uzamyká uplynulý rok, a tím umožní nástup roku nového. Ten je mu ale odcizen vodníkem, který chce získat vládu nad časem. Je třeba ho získat zpět!

Hra se pohybuje v prostředí české vesnice na počátku 20. století. Jeden den tábora představuje vždy jeden celý měsíc v roce. Družinky plní úkoly vázané k životu na vsi v daném měsíci, za jejichž splnění mohou být odměněny indiciemi k nalezení klíče.

Hra děti seznamuje se zvyky a způsobem života našich nedávných předků a rozšiřuje jejich znalosti o některých obyčejích.

Soubory

Diskuse

Pro přidání příspěvku se přihlaste.