Akce pro veřejnost Akce pro veřejnost Oddíly a kluby Oddíly a kluby OPRAVDU DOBRÝ ODDÍL OPRAVDU DOBRÝ ODDÍL
NAVIGACE: Inspiruj se / Etapové hry / Elixír pro zemi Zlozemi

Osvědčilo se nám

Chcete přilákat k ručním pracem i kluky? Začněte kytičkami z organzy, protože opalovat látku nad svíčkou baví i ty největší zlobiče.

Další...

Elixír pro zemi Zlozemi

Počet dnů / etap Roční období
12 léto

AutorJiří Zaplatílek a kolektiv - 27. pionýrská skupina, Kladno-Švermov
Vytvořeno3. 11. 2014, 09.58
Upraveno3. 11. 2014, 10.00
Věková kategorie 7 let – 15 let
(1. třída – 9. třída)
Zatím nehodnoceno.
Pro hodnocení se přihlaste.
Elixír pro zemi Zlozemi

Motiv

Hráči pomáhají králi Targovi zachránit jeho zemi stiženou tajemným zlem, které okradlo lidi o všechny jejich dobré vlastnosti. Úkolem je najít prameny špatných lidských vlastností a společně nad nimi zvítězit těmi dobrými. V jednotlivých hrách oddíly získávají přísady nabité dobrými lidskými vlastnostmi, ze kterých nakonec uvaří silný elixír pro záchranu obyvatel Targova království. Zároveň jsou každý večer v táborovém ohni páleny pokořené lidské špatnosti. Hra je tak nejen dobrodružná, ale vede děti i k zamyšlení.

Soubory

Diskuse

Pro přidání příspěvku se přihlaste.