NAVIGACE: Inspiruj se / Etapové hry / Družina královny Elišky

Osvědčilo se nám

Pokud máte přebrané korálky, je lepší je skladovat v zipových pytlíkách, kolem krásné a praktické krabičky se vejde jen málo dětí.

Další...

Družina královny Elišky

Počet dnů / etap Roční období
13 léto

AutorBožena Klimecká a kolektiv II. turnusu LT Olbramkostel, PS Obránců Míru Kopřivnice
Vytvořeno3. 11. 2014, 07.12
Upraveno3. 11. 2014, 09.41
Věková kategorie 7 let – 14 let
(1. třída – 8. třída)
Zatím nehodnoceno.
Pro hodnocení se přihlaste.
Družina královny Elišky

Motiv

Družina královny Elišky je celotáborová etapová hra zasazená do historického období 14. století a inspirovaná především postavou Elišky Přemyslovny – manželky Jana Lucemburského a matky Karla IV. Oddíly představující šlechtické rody zápolí o královninu přízeň, potažmo o přidělovaná území a hrady. Celá hra svou historickou motivací přibližuje účastníkům tábora toto období našich dějin a není tak jen zábavou, ale obsahuje i prvek vzdělávací.

Soubory

Diskuse

Pro přidání příspěvku se přihlaste.