Podpora otevřených akcí

Tím, že se hlásíme k Pionýru, propagujeme i Pionýr jako celek. To je dobře, protože je-li o našem spolku více slyšet ve spojení s podařenými akcemi, je to pro Pionýr ta nejlepší reklama.

Pionýr pro otevřené akce nabízí propagační materiál, který lze pořídit přes internetový pionýrský jarmark E-moška. Z části těchto předmětů je nově sestaven zvýhodněný „Promobalíček“, který je možné objednávat na otevřené akce.

Základní sada propagačního materiálu aktuálně obsahuje:
  • 10x propiska Dobrodružství na míru
  • 10x pero Tornado Cool
  • 10x přívěsek vlaštovka
  • 10x přívěsek pionýrský pes
  • 10x silikonový náramek Pionýr
  • 10x magnetka se psem (různé motivy)
  • 10x sada záložek (7 kusů v sadě)
  • 20x samolepka s pionýrským motivem
  • 10x leták O Pionýru
  • 30x igelitová taška Pionýr (v případě zájmu)
  • 2x Mluvíme o Pionýru
  • 2x Výroční zpráva Pionýr
  • 1x dárek pro organizátory

Nabídka E-mošky je samozřejmě mnohem širší, vybrat si tu můžete oděvy, doplňky, tiskoviny, magnetky, školní potřeby, multifunkční šátky a spoustu dalších věcí.

Co je nutno udělat?

Máte-li zájem o Promobalíček Pionýra, objednejte si jej v e-moska.pionyr.cz. Nyní se jedná o předobjednávku, protože materiál je ve výrobě. Až bude materiál vyroben, bude Vás kontaktovat pověřená osoba, která s vámi domluví způsob doručení zásilky.

Podmínkou pro čerpání je, aby byla akce zadána do nabídky otevřených akcí přes administrační rozhraní www.pionyr.cz/admin nejméně 14 dnů před jejím konáním. Tato skutečnost bude kontrolována. Pokud akci nezveřejníte nebo nezrealizujete, bude vám odeslána faktura v hodnotě rozdílu běžných cen materiálu v E-mošce a této zvýhodněné nabídky.

Na e-mail propagace@pionyr.cz zašlete po akci krátkou zprávu a pár fotografií.

Balíček nebude poskytován na pobytové akce a tábory.

Bližší informace na: propagace@pionyr.cz.

Prezentujte i vy Pionýr na svých akcích, má to smysl.