Akce pro veřejnost Akce pro veřejnost Oddíly a kluby Oddíly a kluby OPRAVDU DOBRÝ ODDÍL OPRAVDU DOBRÝ ODDÍL

Propagujte svoje oddíly a kluby

Děti s namalovanými obličeji. V souvislosti s celkovými úpravami webu www.pionyr.cz připravujeme změny a aktualizaci adresáře pionýrských skupin, oddílů a klubů. Údaje budou využity i pro adresář oddílů a klubů na stránkách www.kamchodit.cz, které provozuje Česká rada dětí a mládeže.

Prosíme vás proto, abyste do 31. 1. 2018 aktualizovali a doplnili informace o oddílech a klubech, které jsou k dispozici v registračním systému: risp.pionyr.cz. Údaje může upravovat vedoucí PS či osoba, které k tomu dal vedoucí PS oprávnění.

Zkontrolujte, prosíme, zejména údaje týkající se oddílů a klubů:

V záložce Jednotka přidejte adresu místa konání schůzek – adresy včetně GPS souřadnice (možno doplnit pro rozkliknutí adresy).

V záložce Detail jednotky:
  • Kontaktní údaje
    • www
    • telefon – na vedoucího oddílu (dle RISPu)
    • Zobrazit informace na internetu - zatrhněte
  • Schůzky – zkontrolujte místo a termín konání schůzek (kde se scházíte), doplňte GPS souřadnice.
  • Obecné - doplňte
    • primární zaměření
    • upřesnění – slovně popište, jakým dětem je nabídka určena a čím se oddíl zabývá (např.: Oddíl nabízí dětem
      1. – 4. třídy turistickou a tábornickou činnost nejen na schůzkách, ale i na oddílových výpravách a táborech.).
Současně vás také prosíme o aktualizaci vašich www stránek, aby se zveřejněný odkaz nezobrazoval se zjevně zastaralými informacemi.

Děkujeme za pomoc!