Dobrodružství na míru
Akce pro veřejnost Akce pro veřejnost Oddíly a kluby Oddíly a kluby OPRAVDU DOBRÝ TÁBOR OPRAVDU DOBRÝ TÁBOR
NAVIGACE: Co děláme / Soutěže / Soutěž etapových her / Výsledky

Víte, že?

V Pionýru jsou často celé rodiny - od dětí až po prarodiče.

Výsledky minulých ročníků


2015

1. místo: Husité (PS Švermováček)
2. místo: Asterix a Obelix (PS Ivanovice na Hané)

2014

1. místo: Putování Japonskem (PS Švermováček)
2. místo: Kdo přežije Bokouš (PS Za Vodou)
3.–4. místo shodně: Piráti z Karibiku (PS Ivanovice na Hané), Nekonečný příběh (PS Safír Kdyně)
5. místo: Staré řecké báje a pověsti (PS Záře)

Oceněné celoroční hry
Mimořádné ocenění na úrovni 1. místa: Putování za duhou (PS Mír Domažlice)

2013

1. místo: Za pokladem Nilu (PS Kopřivnice)
2. místo: Hollywood (27. PS Kladno-Švermov)
3. místo: Shrek (PS 8. března Jindřichův Hradec)
4. místo shodně: Cesta kolem světa (PS Ivanovice na Hané) a Tajemství Tutanchamonovy hrobky (27. PS Kladno-Švermov)

Rok 2012

1. místo: Hraničářův učeň – 27. PS Kladno-Švermov
2. místo: Naruto – příběhy nindžů – 1. PS Podskaláci
3. místo: Harry Potter – PS Ivanovice na Hané

Rok 2011

1. místo: Hollywood (27. PS Kladno – Švermov)
2. místo: Madagaskar (PS Františkov)
3. místo: Řecko (PS Ivanovice na Hané)

Rok 2010

1. místo Harry Potter (27. PS Kladno-Švermov)
2. místo shodně: Olympiáda a 2 roky prázdnin (PS Ivanovice na Hané)

Rok 2009

1. místo Tajemství kapitána Snakea (27. PS Kladno-Švermov)
2. místo shodně: Honba za černým zlatem (PS Ivanovice na Hané) a Ve stopách Alfréda Ňoumela (27. PS Kladno-Švermov)

Rok 2008

1. místo Elixír pro zemi Zlozemi (27. PS Kladno-Švermov)
2. místo Rok na vsi (PS Beroun 1)
3. místo shodně: Tajemství ztraceného hradu (188 PS T.O. Bobříci) a Pohádkový Větrník (PS Hraničář, Červená Voda)
5. místo shodně: Asterix, Obelix a mise Pionýrix (PS Za vodou, Josefov) a Lovci Orchidejí (PS Kolo Koloveč)
7. místo Asterix a Obelix – mise Kleopatra (109. PS Vyšehrad)

Rok 2007

1. místo Tajemství Saturového města – 27. PS Kladno-Švermov (Jiří Zaplatílek a kolektiv)
2. místo Cesta kolem světa za 80 dní - 27. PS Kladno-Švermov 30 (Marie Zpěváková a kol.)
3. místo shodně: Námořníci jejího veličenstva – 109. PS Vyšehrad, Praha 2 (Daniel Jankovský)a Bludy moudrého velblouda blouda – 2. PS Olomouc (Eva Bednářová)

Rok 2006

1. místo Tajemství Atlantidy (Ladislav „Ráma“ Šimek, 188. PS T.O. Bobříci)
Mimořádné ocenění: Afrikou ...po stopách Livingstona (Veronika a Kristýna Markovy + kolektiv vedoucích, 52. PS Slunovrat)
2. místo Kouzelná Narnie (Ludmila Šedivá a Robert Maule, PS Dubí)
3. místo Oáza moudrého velblouda Blouda (Eva Bednářová, 2. PS Olomouc)
4. místo Po stopách Aztéků (David Svoboda, PS Beroun 1)
5. místo Dobrodružství ve starém Řecku (Miroslav Dvořák, PS Nepomuk)

Rok 2005

1. místo Příběh Šedklenotu (Ivana Průšová)
2. místo Družina královny Elišky (Božena Klimecká a kolektiv II. Turnusu LT Olbramkostel)
3. místo Dobrodružství s Vikingy (Miroslav Dvořák)
4. místo Na jiné planetě (Věra Farská)

Rok 2004

1. místo Hobit aneb cesta tam a zase zpátky (Ladislav Šimek, Jana Ptáčková)
2. místo Expedice Archmedos (Vojtěch Vejvoda, Ivana Průšová)

Rok 2003

1. místo: Křemílek a Vochomůrka (Věra Farská)