Akce pro veřejnost Akce pro veřejnost Oddíly a kluby Oddíly a kluby OPRAVDU DOBRÝ ODDÍL OPRAVDU DOBRÝ ODDÍL
NAVIGACE: Co děláme / Soutěže / Pionýrský sedmikvítek / Pro Rock

Pokud vás zajímá cokoli o Pionýru, můžete nám zavolat na číslo: 234 621 299 nebo napsat na e-mail: pionyr@pionyr.cz.

Pro Rock

Soutěžní přehlídka autorské a interpretační tvorby vybraných hudebních skupin orientovaných na rock a příbuzné žánry ve věkových kategoriích do 26 let. Soutěž je výběrová a účastníci jsou zváni pořadateli na základě zaslaného výběru vlastní tvorby. Cílem soutěže PRO ROCK je vytvoření podmínek pro systematickou konfrontaci umělecké úrovně mladých autorů a interpretů v oblasti rockové hudby, a to na celostátní úrovni. Snahou pořadatelů je posilování sebevědomí, technické a společenské úrovně začínajících hudebníků, jejich představení veřejnosti.