NAVIGACE: Co děláme / Soutěže / Pionýrský sedmikvítek / Pro Rock

Pionýr je jedním ze zakládajících členů České rady dětí a mládeže, která je dnes uznávanou reprezentací dětí a mládeže.

Pro Rock

Soutěžní přehlídka autorské a interpretační tvorby vybraných hudebních skupin orientovaných na rock a příbuzné žánry ve věkových kategoriích do 26 let. Soutěž je výběrová a účastníci jsou zváni pořadateli na základě zaslaného výběru vlastní tvorby. Cílem soutěže PRO ROCK je vytvoření podmínek pro systematickou konfrontaci umělecké úrovně mladých autorů a interpretů v oblasti rockové hudby, a to na celostátní úrovni. Snahou pořadatelů je posilování sebevědomí, technické a společenské úrovně začínajících hudebníků, jejich představení veřejnosti.