Akce pro veřejnost Akce pro veřejnost Oddíly a kluby Oddíly a kluby OPRAVDU DOBRÝ ODDÍL OPRAVDU DOBRÝ ODDÍL
NAVIGACE: Co děláme / Soutěže / Pionýrský sedmikvítek / Folklorní tanec

Výstupy projektu Klíčení jsou volně k využití nejen pro další sdružení dětí a mládeže, ale například i pro školská zařízení.

Folklorní tanec

Děti v krojích tančí. Folklorní tance jsou nejmladší soutěžní oblast Pionýrského Sedmikvítku. Osamostatnily se z taneční soutěže a jsou dnes jedinou otevřenou soutěží v této oblasti. Pravidelně se účastní i zahraniční soubory. Soutěžní vystoupení mohou být s doprovodem živé hudby a zpěvu a tvoří je jak tradiční tance, tak jejich ztvárnění s využitím nových či netradičních prvků.
Vyhlašovatelem soutěže, která je zařazena do kulturního projektu Pionýrský Sedmikvítek, je Pionýr, z. s.