Akce pro veřejnost Akce pro veřejnost Oddíly a kluby Oddíly a kluby OPRAVDU DOBRÝ ODDÍL OPRAVDU DOBRÝ ODDÍL
NAVIGACE: Co děláme / Soutěže / Pionýrský sedmikvítek / Divadlo

Pionýr je jedním ze zakládajících členů České rady dětí a mládeže, která je dnes uznávanou reprezentací dětí a mládeže.

Divadlo

Děti hrají divadlo. Republiková soutěžní přehlídka Pionýrského Sedmikvítku v oblasti DIVADLO dává vedle klasických divadelních forem prostor i pro kouzelnická a bavičská vystoupení či různé zábavné nebo varietní show či recitace. Také je zde kategorie určená pro krátké scénky a divadélka, které může nacvičit i oddíl zaměřený na úplně jiné činnosti než je divadlo. Scénka se může nacvičit ve škole, v družině, nebo již vznikla někde na táboře či výletě. Podrobný popis kategorií je uveden v soutěžním řádu.