Akce pro veřejnost Akce pro veřejnost Oddíly a kluby Oddíly a kluby OPRAVDU DOBRÝ ODDÍL OPRAVDU DOBRÝ ODDÍL
NAVIGACE: Co děláme / Soutěže / Pionýrský sedmikvítek / Dětská Porta / Republikové finále

Vedoucí oddílu své dobrovolné práci v průměru věnuje čas odpovídající polovičnímu pracovnímu úvazku. A za to si zaslouží velký dík.

Partneři Republikového finále Dětské Porty 2016/2017

Hlavní partner

Hlavní mediální partner

Mediální partneři

Republikové finále Dětské Porty - Kroměříž

Folk a country v Hanáckých Athénách

1. - 2. června 2018 proběhne v Kroměříži Republikové finále XXVII. ročníku Dětské Porty. Chcete-li se dostat mezi nominované, vyzkoušejte některé z oblastních kol Dětské Porty - soutěžní přehlídky folk, country hudby a postupte až do Kroměříže.

Soutěž bude probíhat na dvou pódiích současně. V případě nepříznivého počasí máme připravenu i mokrou variantu v budově.

Chcete-li se podívat, jak to probíhalo v minulém ročníku, kdo vyhrál v jednotlivých kategoriích a kdo získal Zlatou Dětskou Portu, podívejte se zde.

Radost vítězek v nejmladší kategorii skupin Dětské Porty. Soutěžící, kteří úspěšně prošli oblastními koly, se budou moci elektronicky přihlásit na www.prihlasovna.pionyr.cz od konce října 2017. Zde také najdete bližší informace k tomu, jak se přihlásit.

Ostatní příznivci mohou přijít 2. 6. 2018 podpořit soutěžící a podívat se, kdo si odnese Zlatou Dětskou Portu.

Na těchto stránkách budeme postupně doplňovat aktuální informace.