Dobrodružství na míru
Akce pro veřejnost Akce pro veřejnost Oddíly a kluby Oddíly a kluby OPRAVDU DOBRÝ TÁBOR OPRAVDU DOBRÝ TÁBOR
NAVIGACE: Co děláme / Soutěže / Pionýrský sedmikvítek / Dětská Porta / Oblastní kola

Víte, že?

Nové výchovné programy Mláďátka a Zvířátka, Putování se psem, Tajemství staré truhly a Osmá planeta jsou určeny i pro děti se specifickými vzdělávacími potřebami.

Partneři Republikového finále Dětské Porty 2016/2017

Hlavní partner




Hlavní mediální partner



Partneři







Mediální partneři



Oblastní kola 2016

Chlapec v klobouku a s kytarou. Oblastní kola Dětské Porty jsou již za námi.
Na to, komu porotci doporučili postup do Republikového finále Dětské Porty, které se bude konat v červu 2017 v Landek Parku Ostrava, se můžete podívat níže.

Poslední šance dostat se do republikového finále

Pokud jste se neúčastnili oblastních kol, ale chcete si zkusit zasoutěžit na RF Dětské Porty, máte ještě jednu šanci se mezi soutěžící dostat. Stačí, když zkusíte soutěž Dětský talent Country Radia, ze které postoupí do finále Dětské Porty tři úspěšní finalisté (na RF budou zařazeni do kategorií tam, kam podle věku patří).

Postupující z oblastních kol

Kategorie

Oblastní kolo

Postupující (doporučeni porotou)

JA

Plzeň

Duo Tomáš a Bára

Jablonec

Malý Henry

Jablonec

Dany Ulrichová

Český Krumlov

Rudolf Prušák

Český Krumlov

Barbora Klečková

Praha

Eliška Preislerová

Praha

Barbora Marková

Olomouc

Adéla Gronichová

Hořovice

Holky z domečku - duo

 

JB

Plzeň

Nicol Marie Šneiderová

Plzeň

Barbora Špidlová

Plzeň

Karolína Kolbeková

Jablonec

Klára Melčáková

Český Krumlov

Karel Smeykal

Český Krumlov

Arnošt Šafář

Praha

Sabina Uxová

Praha

Martin Jindřišek

Okříšky

Monika Škardová

Hořovice

Zuzana Kozlová

 

JC

Plzeň

Jakub Reš

Plzeň

Tomáš Kozák

Jablonec

Andrea Hekrlová

Český Krumlov

Jessica Haug

Český Krumlov

Vlastimil Holý

Praha

Veronika Marková

Olomouc

The Addams sisters

Olomouc

Eliška Holzmannová

Praha

Duomy

Hořovice

Lucie Nutilová

Kopřivnice

Gabriela Gajdošová

 

JP

Český Krumlov

Eliška Kotlínová

Český Krumlov

Denisa Poláčková

Olomouc

Julie Petříková

Olomouc

Leona Vachutková

Hořovice

Kateřina Nováková

 

T

Holešov

Kamarádi

Olomouc

Mláďata

Kopřivnice

Šedé myšky

SA

Plzeň

Trio Grácie

Plzeň

Mrňouskové

Jablonec

Ornament (Lukáš a Eliška Kočárkovi)

Jablonec

VéDéVéčka

Český Krumlov

Střelky

Český Krumlov

Kolibříci

Praha

Vono

Olomouc

Září

Český Krumlov

Skup. Hashtag

Hořovice

Trsátka

 

SB

Plzeň

Na skok

Jablonec

Blue Night

Jablonec

K.A.P.

Olomouc

Vodníci

 

SC

Plzeň

Skupina SK2O.cz

Kopřivnice

Pavel Kohn + comp.

 

SP

Plzeň

DÉ DOMHNAIGH

Český Krumlov

Ferenczi/Lepschy

Český Krumlov

Struny



Pořadatelé oblastních kol 2016

Kraj
Termín
Místo a pořadatel
Kontakt
Praha
2. 12.
Kulturní centrum Novodvorská, Praha 4 - pořádá DDM Praha 4
Zdeněk Válek
Praha
10. 12.
Novoměstský džbánek, Praha 2
www.novomestskydzbanek.webnode.cz
Tomáš Knobloch
Středočeský kraj
13. 12.
KD Hořovice - pořádá SVČ Domeček Hořovice
Vladimíra Šlosarová
Jihočeský kraj
25. 11.
Krumlovská DP - Městské divadlo Český Krumlov - pořádá DDM Český Krumlov
Marie Smeykalová
Plzeňský kraj
12. 11.
Dětská Porta - Bolevecká Sokolovna - pořádá SVČ Radovánek Plzeň
Marcela Holomelová
Ústecký
kraj
22. 10.
Ústí nad Labem - pořádá ÚKOP
Markéta Svobodová
Ústecký
kraj
19. 11.
Osek, Kulturní dům Stropník - pořádá DDM Osek
Mgr. Vendula Moszová

Lenka Říhová
Liberecký
kraj
22. 10.
Jablonec n.Nisou, Klub Na Rampě - pořádá Studio Kokos
Alena Schernstein
Kraj Vysočina
11.–13. 11.
Okříšky - sokolovna, tělocvična - pořádá PS Kamarádi cest Okříšky
Michal Nejedlý
Olomoucký kraj
17. 10.
Folkový guláš - U-klub Olomouc - pořádá OZKOP
Lenka Sakařová
a Lukáš Hamerník
Zlínský kraj
5. 11.
Všetulské dostavník - SVČ TyMy Holešov - pořádá PS Dr. Mirko Očadlíka Holešov
Jarmila Vaclachová
Moravskoslezský
kraj
12. 11.
Kopřivnice - Kino Kopřivnice - Kulturní dům - pořádá PS Kopřivnice
Božena Klimecká

Chcete rozšířit řady pořadatelů pro příští ročníky? Kontaktujte pro bližší informace Lenku Sakařovou.