NAVIGACE: Co děláme / Soutěže / Pionýrský sedmikvítek / Dětská Porta

Největší akcí pro veřejnost, kterou pořádá Pionýr, je Ledová Praha. První ročník se konal v roce 2000. V posledních letech mívá pravidelně přes 10 000 účastníků.

Partneři Republikového finále Dětské Porty 2016/2017

Hlavní partner

Hlavní mediální partner

Mediální partneři

Dětská Porta

Organizace Pionýr pořádá, jako jednu z částí tzv. Sedmikvítku, již 25 let projekt, který pomáhá dětem a mládeži trávit volný čas zajímavou volnočasovou aktivitou - hudbou žánru folk a country. Tímto projektem je DĚTSKÁ PORTA, soutěžní přehlídka interpretační a autorské tvorby skupin i jednotlivců orientovaných na folk, country a příbuzné žánry.

Soutěž je postupová (v 8 věkových kategoriích) a probíhá ve dvou stupních. Prvním je 12 oblastních kol, konaných v průběhu podzimu na celém území ČR a druhým republikové finále, do něhož mohou vítězové kategorií na základě dosažených výsledků postoupit.

Zpívající oddíl v modrých tričkách. Při vstupu do dalšího čtvrtstoletí se Pionýr rozhodl zvýšit úroveň celého projektu, oslovit ještě větší počet rodičů i dětí a dodat jim novou motivaci. Proto přesunul vyvrcholení soutěže z divadelního prostoru v Praze na dvě venkovní pódia v přírodním amfiteátru Landek Park a zavedl, po dohodě s Country radiem, mimo klasických oblastních kol i speciální rozhlasové. Tím se stala soutěž "Dětský talent Country Radia", která se konala v květnu 2017 a z níž postoupili do republikového finále další dva soutěžící.

Zpívající oddíl v modrých tričkách. 27. ročník Dětské Porty (2017/2018)
Chcete rozšířit řady pořadatelů pro příští ročníky? Kontaktujte pro bližší informace Lenku Sakařovou.

Chcete si zasoutěžit, ale nenašli jste pořadatele oblastního kola ve vašem kraji? Napište Lence Sakařové a pokud se ve vašem kraji přihlásí nový pořadatel, dáme vám vědět, případně vám navrhneme vhodné oblastní kolo Dětské Porty.