Akce pro veřejnost Akce pro veřejnost Oddíly a kluby Oddíly a kluby OPRAVDU DOBRÝ ODDÍL OPRAVDU DOBRÝ ODDÍL
NAVIGACE: Co děláme / Soutěže / Pionýrský sedmikvítek / Dětská Porta

Vedoucí oddílu své dobrovolné práci v průměru věnuje čas odpovídající polovičnímu pracovnímu úvazku. A za to si zaslouží velký dík.

Partneři Republikového finále Dětské Porty 2016/2017

Hlavní partner

Hlavní mediální partner

Mediální partneři

Dětská Porta

Organizace Pionýr pořádá, jako jednu z částí tzv. Pionýrského Sedmikvítku, již 26 let projekt, který pomáhá dětem a mládeži trávit volný čas zajímavou volnočasovou aktivitou - hudbou žánru folk a country. Tímto projektem je DĚTSKÁ PORTA, soutěžní přehlídka interpretační a autorské tvorby skupin i jednotlivců orientovaných na folk, country a příbuzné žánry.

Soutěž je postupová (v 9 věkových kategoriích) a probíhá ve dvou stupních. Prvním jsou oblastní kola, konaná v průběhu podzimu a brzkého jara na celém území ČR a druhým republikové finále, do něhož mohou vítězové kategorií na základě dosažených výsledků postoupit.

Zpívající oddíl v modrých tričkách. Při vstupu do dalšího čtvrtstoletí se Pionýr rozhodl oslovit ještě větší počet rodičů i dětí a dodat jim novou motivaci. Proto přesunul vyvrcholení soutěže z divadelního prostoru v Praze na venkovní pódia. V roce 2017 se republikové finále konalo v LandekParku v Ostavě. V roce 2018 se finalisté mohou těšit do Kroměříže.
Druhou výraznou změnou je přesun termínu konání republikového finále na jarní měsíce.

Zpívající oddíl v modrých tričkách. 27. ročník Dětské Porty (2017/2018)
Chcete rozšířit řady pořadatelů pro příští ročníky? Kontaktujte pro bližší informace Lenku Sakařovou.

Chcete si zasoutěžit, ale nenašli jste pořadatele oblastního kola ve vašem kraji? Napište Lence Sakařové a pokud se ve vašem kraji přihlásí nový pořadatel, dáme vám vědět, případně vám navrhneme vhodné oblastní kolo Dětské Porty.