Akce pro veřejnost Akce pro veřejnost Oddíly a kluby Oddíly a kluby OPRAVDU DOBRÝ ODDÍL OPRAVDU DOBRÝ ODDÍL
NAVIGACE: Co děláme / Soutěže / Pionýrský sedmikvítek / Clona

Nové výchovné programy Mláďátka a Zvířátka, Putování se psem, Tajemství staré truhly a Osmá planeta jsou určeny i pro děti se specifickými vzdělávacími potřebami.

Clona

otevřená celorepubliková korespondenční soutěž v oblastech foto – film (video), která je určena především dětem a mládeži do 26 let. V kategoriích, které jsou tematicky zaměřeny na volnočasové aktivity dětí, se však mohou zúčastnit i zájemci starší.

Vyhlašovatelem soutěže, která je zařazena do kulturního projektu Pionýrský Sedmikvítek, je Pionýr, z. s. Pořadatelem a organizátorem soutěže je Pionýr, z. s. - Plzeňská krajská organizace Pionýra.