Dobrodružství na míru
Akce pro veřejnost Akce pro veřejnost Oddíly a kluby Oddíly a kluby OPRAVDU DOBRÝ ODDÍL OPRAVDU DOBRÝ ODDÍL
NAVIGACE: Co děláme / Soutěže / Pionýrský sedmikvítek / Aktuální ročník

Víte, že?

Spolupráce probíhá i na místní úrovni - mnohé pionýrské skupiny a oddíly pořádají společné akce s oddíly jiných organizací, domy dětí a mládeže a podobně.

Aktuální ročník

Jste tvořiví? Máte rádi hudbu, fotografii či divadlo? Zapojte se i vy do otevřené postupové kulturně-umělecké soutěže Pionýrský Sedmikvítek.
Přinášíme vám přehled oblastních kol a republikových finále pro ročník 2017/2018.
Stačí si jen vybrat.

Oblastní kola

KOP
Termín
Místo
Oblast
Kontakt
Jihočeská
KOP
31. 1. 2018*
České Budějovice
Clona a Výtvarná činnost Peter Padúch
kancelar@jihocesky-pionyr.cz
Plzeňská
KOP
10.-12. 11. 2017
Plzeň
Výtvarná činnost, Rukodělná činnost Ivana Mochurová
i.mochurova@gmail.com
Ústecká
KOP
21. 10. 2017
Ústí nad Labem
Dětská Porta, Melodie, Tanec, Divadlo, Výtvarná činnost, Rukodělná činnost, Literární část Markéta Svobodová,
marketa.ms@seznam.cz
Královéhradecká
KO
31. 1. 2018*
Jaroměř
(Josefov)
Clona, Literární část Ivana Vejvodová
vejvodova.pionyr@seznam.cz
Pardubická
KOP
31. 1. 2018*
Svitavy
Clona Luděk Trunečka
31. 1. 2018*
Rosice
Výtvarná a rukodělná činnost Marie Houdková
houdma@seznam.cz
KO
Kraje
Vysočina
10.-12. 11. 2017
Okříšky
Dětská Porta, Melodie, Clona, Tance, Výtvarná činnost, Rukodělná činnost, Folklórní tance Michal Nejedlý
pionyrvysocina@volny.cz
Olomoucko-zlínská
KOP
20. 1. 2018
Kroměříž
Výtvarná činnost, Rukodělná činnost a Literární část Lenka Sakařová
l.sakarova@seznam.cz
14. 10. 2017
Olomouc
Folkový guláš
Dětská Porta, Melodie
Lenka Sakařová
l.sakarova@seznam.cz
4. 11. 2017
Holešov
Všetulské dostavník
Dětská Porta, Melodie
Jarmila Vaclachová
vsetuly@centrum.cz
Moravskoslezská
KOP
18. 11. 2017
Kopřivnice
Dětská Porta, Melodie, Divadlo, Tanec Božena Klimecká
pionyrkoprivnice@centrum.cz
leden - únor 2018
Kopřivnice
Výtvarná činnost, Rukodělná činnost Božena Klimecká
pionyrkoprivnice@centrum.cz

Republiková finále

Oblast
Termín
Místo
Kontakt
Folklórní tance 17.-19. 11. 2017
Přibyslav
Jiří Němec
jirinemec@mujbox.cz
Tance 26. 11. 2017
Holešov
Jarmila Vaclachová
vsetuly@centrum.cz
Melodie 13. 1. 2018
České Budějovice
Peter Padúch
kancelar@jihocesky-pionyr.cz
Divadlo 14. 1. 2018
České Budějovice
Peter Padúch
kancelar@jihocesky-pionyr.cz
Clona 28. 2. 2018*
Plzeň
Miroslava Tolarová
clona@plzenskypionyr.cz
Literární část 28. 2. 2018*
Kroměříž
Lenka Sakařová
l.sakarova@seznam.cz
Výtvarná činnost 28. 2. 2018*
24. 3. 2018**
Holešov
Jarmila Vaclachová
vsetuly@centrum.cz
Rukodělná činnost 28. 2. 2018*
24. 3. 2018**
Holešov
Jarmila Vaclachová
vsetuly@centrum.cz
Dětská Porta 1. - 3. 6. 2018
Kroměříž
detskaporta@pionyr.cz

* termín pro zaslání soutěžních prací
** termín slavnostního vyhlášení