Akce pro veřejnost Akce pro veřejnost Oddíly a kluby Oddíly a kluby OPRAVDU DOBRÝ ODDÍL OPRAVDU DOBRÝ ODDÍL
NAVIGACE: Co děláme / Soutěže / Ringo

Ideály Pionýra, jež jsou základní osnovou naší výchovné práce, vycházejí z tradičních evropských hodnot a pravidel chování. Jejich cílem je vychovat slušné a aktivní občany, lidi vnímavé a ohleduplné k bezprostřednímu i širšímu okolí.

Český pohár v ringu

již potřetí mezinárodní

Děti si hážou ringokroužkem na poli. Také rádi hrajete ringo a setkáváte se s lidmi, kteří mají podobné zájmy? Tak si přijďte zahrát ringo s týmy z různých koutů nejenom naší republiky, protože letos očekáváme opět účast zahraničních hračů.

Kdo tentokrát vyhraje Český pohár v ringu a odveze si domů medaile. Chcete to být vy? Tak se přihlaste.

Těšíme se na vás.

Pořadatel:

1. PTS Táborník Mladá Boleslav

Termín:

22. dubna 2017 od 10 hodin

Místo:

6. ZŠ Mladá Boleslav, Jilemnického 1152

Startovné družstva:

Kategorie:

6 - 10 let
11 - 15 let
16 a více let

Družstva:

tříčlenná, nemusí být smíšená, pro zařazení do skupiny je rozhodující věk nejstaršího.

Registrace:

od 8:30 do 09:00

Nabízíme i možnost ubytování se stravou
Ubytování: 0,- Kč (ve vlastních spacácích + karimatka)
Strava: 160,- Kč (sobota strava celý den + nedělní snídaně)
            60,- Kč (sobota jen oběd)

Předběžné přihlášky posílejte elektronicky do 1. 3. 2017 na e-mail: 1.pts-tabornik@seznam.cz.

Počet družstev a informaci, zda budete chtít ubytování se stravou (počet nocí) pošlete nejpozději do 3. 4. 2016 na e-mail: 1.pts-tabornik@seznam.cz.
Bližší informace: Tomáš Suchý, tel. 774 096 696.

Pravidla ke stažení.

Přihláška ke stažení.

"

Jaký byl 5. ročník Českého poháru v ringu (2016) najdete zde.