NAVIGACE: Co děláme / RESET — Republikové setkání pionýrských oddílů

Poznávat dosud nepoznané, společně prožívat dobrodružství i v tzv. všedním životě, přitom nečekat, až vše jen spadne do klína. Spolupracovat, nebát se těžkostí a problémů, snažit se je překonávat čestně, hrdě se hlásit ke svým úkolům i průšvihům, nemít své slovo za cár papíru… i to je činnost Pionýra.

Naše výroční zprávy za roky 2011 a 2012 se dostaly mezi 50 nejúspěšnějších v žebříčku CZECH TOP 100.

RESET

je zkrácený název pro REpublikové SETkání pionýrských oddílů, které patří k tradičním akcím Pionýra. Koná se jednou za dva roky pokaždé na jiném místě České republiky. Setkání jsou různá, ale vždy je tu jeden cíl – sejít se s dalšími kamarády z celého Pionýra, vyměnit si zkušenosti, společně něco zažít.

RESET 2017

Zde se můžete podívat na RESET 2017 ve fotografiích.

Z předchozích ročníků:
2013 Kdyně