NAVIGACE: Co děláme / Republikové akce / Pionýr Open

Výstupy projektu Klíčení jsou volně k využití nejen pro další sdružení dětí a mládeže, ale například i pro školská zařízení.

Pionýr Open

je desetidenní festival otevřených kluboven a akcí, který nabízí dětem a rodičům možnost vyzkoušet si, jak to chodí u pionýrů.
Pionýři se do projektu zapojují různými způsoby. Některé oddíly zpřístupní své klubovny veřejnosti. Jiné oddíly pozvou zájemce na cestu pohádkovým lesem, sportovní turnaje, rukodělné dílny, stezku zručnosti a další zajímavé aktivity.

Využijte i vy možnost, poznat nás zblízka. Vyberte si z nabízených otevřených akcí a „Pojď(te) se k nám podívat“.

V roce 2014 proběhl Pionýr Open v termínu 5. – 14. září.