NAVIGACE: Co děláme / Nabídkové programy / Apollónovy hry

Největší akcí pro veřejnost, kterou pořádá Pionýr, je Ledová Praha. První ročník se konal v roce 2000. V posledních letech mívá pravidelně přes 10 000 účastníků.

Apollónovy hry

jsou výchovným programem zaměřeným na kulturně-uměleckou činnost. Ukazují, že i činnost v oddílech turistických, přírodovědných, sportovních i všestranných může být pestřejší a zajímavější. Vždy se totiž najde příležitost navštívit kino či divadlo, poslechnout si dobrou hudbu, potěšit se při četbě poutavé knihy a obohatit tím duševní rozvoj.
Praktickým naplněním programu Apollónovy hry je otevřená kulturní soutěž Pionýrský Sedmikvítek.