NAVIGACE: Pro média / Aktuality / Sečteno – nasbírali jsme přes milión na boj proti rakovině
Informace o zemětřeseních, přešlapech „celebrit“, haváriích, teroristických útocích, … není třeba hledat. Někdy je spíš těžké před nimi utéct. Hledáte i pozitivní témata? Jste tu správně!

Zaměření pionýrských oddílů je rozmanité, najdou se například indiánské, rybářské, myslivecké, modelářské a další.

Sečteno – nasbírali jsme přes milión na boj proti rakovině

Ve středu 10. května se pionýři zapojili do 21. ročníku sbírky Český den proti rakovině. Dnes už víme, kolik dohromady nastřádali do pokladních vaků „prodejem“ žlutých kvítků.

Sečteno – nasbírali jsme přes milión na boj proti rakovině O tom, že se při takzvaném Květinovém dni vyrazilo ve žlutých tričkách do ulic více než 650 našich dobrovolných „sběračů“ z 56 pionýrských skupin, jste se tu mohli dočíst už dřív. Ale to hlavní číslo – součet vybraných příspěvků – dosud chybělo.

Dnes už můžeme říct, že jsme těsně překonali loňský rok – naši dobrovolníci nastřádali
1 247 767 Kč!

Díky jim i všem dárcům!

Více fotek najdete na na našem facebooku.

Jakub Kořínek