V Pionýru každoročně proběhne přes 400 táborů pro přibližně 20 000 účastníků.

Detail akce

Název:  KHK KOP - Kurz instruktora - kombinovaná forma
Pořadatel:  08 Královéhradecká krajská organizace
Datum:  19. 6. 2021 9:00 - 18:00
Lokalita:  Distančně, místo pro konání praktické části TZ Bokouš - Vlčkovice v Podkrkonoší
Kraj:  Královéhradecký
Popis:

Ahoj,

rozhodl/a ses stát se instruktorem v Pionýru? Pak jsi na správném místě. :-) Přihlas se na on-line kurz pro instruktory, který ti umožní si i v této době nepřející setkávání získat kvalifikaci instruktora s neomezenou časovou platností ve spolku Pionýr.

Tento kurz se skládá ze dvou částí, teoretické, kdy na zaslaném odkazu můžeš studovat materiály, prezentace a shlédnout videa k jednotlivým oblastem. Až budeš mít pocit, že již vše znáš, napiš na mail (anna.novakova@pionyr.cz) a bude ti zaslán odkaz na test, na který budeš mít časový limit.

Pokud se ti test nepovede hned napoprvé, můžeš to zkusit za 3 dny znovu. Celkem, můžeš test psát 3x. Když neuspěješ, můžeš se přihlásit do kurzu nejdříve v příštím roce.

POZOR! Test musíš složit nejpozději do 7. 6. 2021 (vzhledem k možným 2 opravným termínům, doporučuji pustit se do testování nejpozději 31. 5. 2021)

Pokud vypracuješ test úspěšně, můžeš se těšit na druhou část kurzu, tím bude setkání (pravděpodobně 19. 6. 2021), kde si budeš moc vyzkoušet první pomoc a upevníš si informace ze zdravovědy. Bližší informace o termínu setkání (místo, čas a hodinu) ti zašle organizátor akce až po úspěšném napsání testu.

Po absolvování prezenční části získáš od organizátora kurzu (PVC) kvalifikaci instruktora Pionýra.

Těším se na tebe Pepa Khol - garant PVC KHK KOP :)

Cena:
  Pro členy:  200