Naše výroční zprávy za roky 2011 a 2012 se dostaly mezi 50 nejúspěšnějších v žebříčku CZECH TOP 100.

Detail akce

Název:  Výprava za Pánem prstenů
Pořadatel:  17. pionýrská skupina Karviná
Datum:  18. 7. - 1. 8. 2020
Lokalita:  Nové Heřminovy
Kraj:  Moravskoslezský
Popis:

Stanová základna je velice dobře vybavena a je v majetku pionýrské skupiny Miloše Sýkory. Ubytování je zajištěno ve stanech po dvou. Stany jsou s dřevěnou podsadou. WC splachovací v budově i v blízkosti tábořiště, sprchy s vodou ohřívanou lázeňskými kamny, prostorná jídelna, v případě nepříznivého počasí se dá přespat v podkroví jídelny, či srubové chaty. Základna je prostorná s rovinatým terénem, v těsném sousedství lesa a v blízkosti řeky Opavy, kterou budeme využívat pro osvěžení a táborové hry. Foto a info o základně naleznete na adrese: http://www.milosesykory.pionyr.cz/ , www.17ps.cz a facebooku: Pionýr, z s – 17 pionýrská skupina Karviná.

Hlavním vedoucím tábora je Kateřina Jachymčáková • Hospodářkou je Šárka Glacová • Zdravotníkem je Tomáš Jachymčák, který je proškoleným zdravotníkem zotavovacích akcí s akreditací MŠMT ČR. • Tábor zajišťují zkušení vedoucí, kteří s námi jezdí již několik let, víme tedy, že práci s dětmi zvládají a je na ně spolehnutí. Všichni vedoucí i instruktoři složili kvalifikační zkoušky akreditované MŠMT ČR. • V kuchyni vaří naši stálí a osvědčení kuchaři. • Noční dohled nad dětmi bude vykonávat stálý noční vedoucí. • Stravu mají děti zajištěnu 5x denně včetně pitného režimu.

Na každém táboře hrajeme tématicky zaměřenou celotáborovou hru (CTH). Ta letošní nese název VÝPRAVA ZA PÁNEM PRSTENŮ.

Doprava:  společným autobusem z Doubravy
Uzávěrka přihlášek:  1. 2. 2020